Výstavy - Amulet Flower - golden dog

Zpět

Zobrazit: Vše / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005
datummístodruh výstavytřídarozhodčíocenění
11.9.2010Prešov (SK)národníšampionůIng. Š. Štefik (SK)excellent 1, CAC
9.8.2009Ostrava (CZ)krajskášampionůM. Kašpar (CZ)excellent 1, Class Winner
26.7.2009Split (CRO)mezinárodníšampionůZ. Kraljič (CRO)excellent 1, CAC, Res.CACIB
25.7.2009Split (CRO)národníšampionůA. Kazmierski (PL)excellent 2, Res.CAC
24.7.2009Split (CRO)mezinárodníšampionůM. Talvitie (FIN)excellent 2, Res.CAC, Res.CACIB
23.7.2009Split (CRO)národníšampionůH.V.D. Berg (NL)excellent 2, Res.CAC
14.6.2009Racibórz (PL)národníšampionůW.Burski (PL)excellent 1, CWC, NDPwR
21.3.2009Katowice (PL)mezinárodníšampionůM.Wieremiejczyk-Wierchowska (PL)excellent 1, CWC, CACIB
22.2.2009Fribourg (CH)mezinárodnípracovníG.Arthus (FR)excellent 1, CAC, CACIB
21.2.2009Fribourg (CH)mezinárodnípracovníJ.Austin (USA)excellent 1, CAC
24.1.2009Trenčín (SK)mezinárodníšampionůS.Firlik (PL)excellent 2, Res.CAC
7.12.2008Wels (A)mezinárodnípracovníMgr. J. Janeková (SK)excellent 1, CACA
6.12.2008Wels (A)mezinárodnípracovníMag. H.G.Steiner (A)excellent 1, CACA
2.11.2008Nitra (SK)klubovášampionůA.Wood (GB)excellent 2, Res.CAC
1.11.2008Nitra (SK)mezinárodníšampionůJ. Gavrilova (RUS)excellent 1, CAC
28.9.2008Tulln (A)klubovápracovníDr. J.Szilagyi (H)excellent 2, Res. CACA
27.9.2008Tulln (A)mezinárodnípracovníT. Schmidt (CH)excellent 2
14.9.2008Leipzig (D)národnípracovníDr.P.Beyersdorf (D)excellent 1, Anw.Dt.Ch.VDH
13.9.2008Leipzig (D)mezinárodnípracovníK.Gerhard (D)excellent 1, Anw.Dt.Ch.VDH
9.8.2008Ostrava (CZ)krajskávítězůIng. Z. Antonovič (CZ)excellent 1, Class winner, Region winner
27.7.2008Split (CRO)mezinárodníšampionůP. Iversen (N)excellent 2, Res.CAC
26.7.2008Split (CRO)národníšampionůA. Brace (GB)excellent 3
25.7.2008Split (CRO)mezinárodníšampionůV. Ježek (CRO)excellent 2, Res.CAC
24.7.2008Split (CRO)národníšampionůP. Muntean (RO)excellent 4
20.7.2008Szombathely (H)mezinárodníšampionůJ.V.Furiosi (I)excellent 2, Res.CAC, Res.CACIB
19.7.2008Oberwart (A)mezinárodníšampionůI. Eberstaller (A)excellent 3
15.6.2008Portorož (SLO)mezinárodnípracovníR. Velez Pico (PUR)excellent 1, CAC, Res.CACIB
14.6.2008Portorož (SLO)mezinárodnípracovníF. Kane (GB)excellent 1, CAC
14.6.2008Umag (CRO)mezinárodnípracovníBubo (CRO)excellent 1, CAC, BIS working dog
31.5.2008Leszno (PL)mezinárodnípracovníL. Pichard (CH)excellent 1, CWC, CACIB, BOB
12.4.2008Ostrava (CZ)národnípracovníMgr. J. Janeková (SK)excellent 1, CAC
2.3.2008Zagreb (CRO)mezinárodnípracovníV.Sruk (CRO)excellent 1, CAC, CACIB, BOB, BIS II working breed
1.3.2008Zagreb (CRO)mezinárodnípracovníL. Jorgensen (DK)excellent 2, Res.CAC
10.2.2008Rzeszow (PL)mezinárodnípracovníDr. A. Kazmierski (PL)excellent 1, CAC, CACIB, BOB
9.2.2008Brno (CZ)mezinárodnípracovníB. Muller (CH)excellent 2, Res.CAC
19.1.2008Nurnberg (D)mezinárodnípracovníH. Klemann (D)excellent 1, Anw.D.Ch.VDH
3.11.2007Nitra (SK)mezinárodníšampionůT. Urek (SLO)excellent 2, Res.CAC, Res.CACIB
21.10.2007Budapest (H)mezinárodníšampionůL. Catalan (P)excellent 1, CAC, CACIB, BOB
20.10.2007Budapest (H)klubováotevřenáM. Armstrong (GB)excellent 1, CAC
20.10.2007Budapest (H)mezinárodnípracovníI. Vasiljevič (SCG)excellent 2, Res.CAC
29.9.2007Tulln (A)mezinárodníšampionůS. Jarmer (A)excellent 1, CACA, CACIB, BOB, Cruft´s 2008 qualification
9.9.2007Leipzig (D)mezinárodnípracovníDr. P. Beyersdorf (D)excellent 1, Anw.Dt.Ch.VDH,Res.CACIB, Res.CAC
8.9.2007Leipzig (D)národnípracovníDr. A. Kazmierski (PL)excellent 1, Anw.Dt.Ch. VDH, CAC, BOB, BIG III
26.8.2007Insbruck (A)národnípracovníM. Blaha (A)excellent 1, CACA
25.8.2007Innsbruck (A)mezinárodnípracovníIng. S. Radnetter (A)excellent 1. CACA
19.8.2007Bratislava (SK) mezinárodníšampionůOliveira (P)excellent 2, Res.CAC
18.8.2007Bratislava (SK)mezinárodníšampionůVaverde Calvo (Costa Rica)excellent 1, CAC, CACIB, BOB, Cruft´s 2008 qualification
17.6.2007Mostar (BIH)mezinárodnímezitřídaZ. Zulovič (BIH)excellent1 CAC, Res.CACIB
16.6.2007Mostar (BIH)mezinárodnímezitřídaŠ. Šinko (SLO)excellent 1, CAC, Res.CACIB
14.6.2007Petrovac (MNE)národnímezitřídaDagistani (SER)excellent 1, CAC
13.6.2007Bar (MNE)mezinárodnímezitřídaD. Kuzelj (CRO)excellent 1, CAC
9.6.2007Zagreb (CRO)evropskámezitřídaC. Molinari (P)excellent 1, CAC
20.5.2007Bytom (PL)národníotevřenáS. Firlik (PL)excellent 1, CWC
12.5.2007Bratislava (SK)mezinárodníotevřenáMgr. J. Janeková (SK)excellent 1, CAC, Res.CACIB
28.4.2007Opole (PL)mezinárodnímezitřídaJ. M. Hansen (DK)excellent 1, CWC
15.4.2007Czestochowa (PL)národnímezitřídaP. Řehánek (CZ)excellent 1, CWC, BOB
14.4.2007Ostrava (CZ)národnímezitřídaV. Vítková (SK)excellent 1, CAC
1.4.2007Luxembourg (LUX)mezinárodnímezitřídaDr. P. Beyersdorf (D)excellent 1, CAC
17.3.2007Katowice (PL)mezinárodnímezitřídaC. Vantu (RO)excellent 2
10.3.2007Graz (A)mezinárodnímezitřídaDr. L. Janek (SK)excellent 1, CACA
10.2.2007Brno (CZ)mezinárodnímezitřídaP. Šulcek (CZ)excellent 1, CAC
27.1.2007Trenčín (SK)mezinárodnímezitřídaS. Firlik (PL)excellent 1, CAC, CACIB, BOB, BIG III
14.1.2007Tromostovje (SLO)mezinárodnímezitřídaD. Skok (CRO)excellent 1, CAC
13.1.2007Ljubljana (SLO)mezinárodnímezitřídaT. Thorn (GB)excellent 1, CAC
26.11.2006Zagreb (CRO)mezinárodnímezitřídaD. Benčič (CRO)excellent 1, CAC, CACIB, BOB, Zagreb Winner
25.11.2006Zagreb (CRO)mezinárodnímezitřídaV. Ježek (CRO)excellent 1, CAC
25.11.2006Zagreb (CRO)speciálnímezitřídaL. Mun (RUS)excellent 1, CAC
18.11.2006Praha (CZ)mezinárodnímezitřídaMVDr. J. Bendová (CZ)excellent 4
11.11.2006Poznaň (PL)světovámladýchHansen (DK)very good
5.11.2006Nitra (SK)klubovámezitřídaJohansson (S)excellent 1, CAC
4.11.2006Nitra (SK)mezinárodnímezitřídaH. Ahrens (A)excellent 1, CAC
22.10.2006Budapest (H)mezinárodnímezitřídaS. Jarmer (A)excellent 1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS III
21.10.2006Budapest (H)mezinárodnímezitřídaZ. Petik (H)excellent 2
15.10.2006Zabrze (PL)národnímezitřídaŽ. Povilaitiene (LT)excellent 1, CWC
7.10.2006České Budějovice (CZ)mezinárodnímladýchMVDr. L. Svatoš (CZ)excellent 1, CAJC
23.9.2006Brno (CZ)národnímladýchIng. J. Jindřichovskáexcellent 1, CAJC
2.9.2006Mladá Boleslav (CZ)mezinárodnímladýchDr. . Jindřichovskýexcellent 2
26.8.2006Praha (CZ)klubovámladýchVan Bael (NL)excellent 3
20.8.2006Bratislava (SK)mezinárodnímladýchM. Zidar (SLO)very good
19.8.2006Bratislava (SK)mezinárodnímladýchG.B. Tabo (I)excellent 1, CAJC
24.6.2006Brno (CZ)mezinárodnímladýchP. Studeník (CZ)excellent 2
4.6.2006Nitra (SK)speciálnímladýchK. Prelcová (SK)excellent 1, CAJC
3.6.2006Nitra (SK)mezinárodnímladýchV. Vítková (SK)excellent 1, CAJC
2.6.2006Senec (SK)národnímladýchP. Šulcek (CZ)excellent 1, CAJC
14.5.2006Brno-Žebětín (CZ)speciálnímladýchB. Muller (CH)excellent 1, CAJC
22.4.2006České Budějovice (CZ)mezinárodnímladýchM. Kašpar (CZ)excellent 2
6.11.2005Nitra (SK)klubováštěňatD. Shields (GB)very promising. BIS baby

^ Nahoru

Přihlásit pro správu
TOPlist

Web kokrus.cz běží na systému iKennel. (c) Shiny Software 2010
Máte nápady, tipy, návrhy na vylepšení? Napište nám! vyvoj@ikennel.eu