Výstavy - Kiss The Rain Brakemon

Zpět

Zobrazit: Vše / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003
datummístodruh výstavytřídarozhodčíocenění
19.11.2010Nitra (SK)klubováveteránůSue Shinkfield (GB)excellent 1, BOB veteran female
9.10.2010České Budějovice (CZ)mezinárodníveteránůMVDr. J.Bendová (CZ)excellent 1, Best veteran, BIS 3 veteran
3.10.2010Rybnik (PL)národníveteránůZ. Jakubowski (PL)excellent 1, Best veteran
2.10.2010Rybnik (PL)národníveteránůE. Sobieszczańska (PL)excellent 1, Best veteran, BIS veteran
26.9.2010Tulln (A)klubováveteránůTuus van Adrichen (NL)excellent 1
12.9.2010Prešov (SK)národníveteránůIng. Š. Štefik (SK)excellent 1,Res. BIS veteran
21.8.2010Bratislava (SK)mezinárodníveteránůMVDr. L. Janek (SK)excellent 1
4.7.2010Ustroń (PL)národníveteránůJ. Konkiel (PL)excellent 1, Best veteran
13.6.2010Brno (CZ)klubováveteránůA. Jones (GB)very good 3
12.6.2010Brno (CZ)speciálníveteránůS. Kettle (GB)very good 3
16.5.2010Czestochowa (PL)národníveteránůB. Espeland (N)excellent 1, Best veteran,Res. BIS veteran
15.5.2010Czestochowa (PL)národníveteránůM. Wieremiejczyk-Wierchowska (PL)excellent 1, Best veteran, Res.BIS veteran
1.5.2010Praha (CZ)mezinárodníveteránůD. Craig (GB)excellent 1
10.4.2010Ostrava (CZ)národníveteránůMVDr.J.Bendová (CZ)excellent 1
31.5.2009Třeboň (CZ)klubovávítězůA. Hackett (GB)excellent 4
30.5.2009Třeboň (CZ)evropskápracovníP.Lester (GB)excellent 3
4.4.2009Ostrava (CZ)národnívítězůMVDr.J.Bendová (CZ)excellent 1, CAC
22.3.2008Praha (CZ)mezinárodnípracovníA. Hackett (GB)excellent 1, CAC
14.10.2007Maribor (SLO)národnípracovníK. Crosbie-Black (IRL)excellent 1, CAC
26.5.2007Praha (CZ)speciálnípracovníC. Muirhead (GB)excellent 4
10.3.2007Graz (A)mezinárodnípracovníDr. L. Janek (SK)excellent 1, CACA
14.1.2007Tromostovje (SLO)mezinárodníšampionůD. Skok (CRO)excellent 1, CAC, Res.CACIB
13.1.2007Ljubljana (SLO)mezinárodnípracovníT. Thorn (GB)excellent 1, CAC, CACIB, BOB
22.10.2006Budapest (H)mezinárodnípracovníS. Jarmer (A)excellent 2
21.10.2006Budapest (H)mezinárodnípracovníZ. Petik (H)excellent 2
23.9.2006Maribor (SLO)mezinárodníšampionůE. Clerc (CH)excellent 1, CAC
26.8.2006Praha (CZ)klubovápracovníVan Bael (NL)excellent 4
20.8.2006Bratislava (SK)mezinárodnípracovníM. Zidar (SLO)excellent 2, Res.CAC
19.8.2006Bratislava (SK)mezinárodnípracovníG.B.Tabo (I)excellent 3
25.6.2006Krakow (PL)mezinárodnípracovníA. Puumala (FIN)excellent 1, CWC, Res.CACIB
18.6.2006Portorož (SLO)mezinárodníšampionůG. Bezzecchi (I)excellent 1,CAC, Res.CACIB
17.6.2006Umag (CRO)mezinárodníšampionůMartinez (ARG)excellent 2, Res,CAC
4.6.2006Nitra (SK)speciálníšampionůK. Prelcová (SK)excellent 1,CAC, Special show winner
3.6.2006Nitra (SK)mezinárodníšampionůV. Vítková (SK)excellent 2, Res.CAC
2.6.2006Senec (SK)národníšampionůP. Šulcek (CZ)excellent 1, CAC
14.5.2006Brno-Žebětín (CZ)speciálnívítězůB. Muller (CH)excellent 2, Res.CAC
29.4.2006Opole (PL)mezinárodníšampionůL. Pichard (CH)excellent 1, CWC, Res.CACIB
6.11.2005Nitra (SK)klubovášampionůD. Shields (GB)excellent 2, Res.CAC
5.11.2005Nitra (SK)mezinárodníšampionůA. Bogucka (PL)excellent 3
28.5.2005Nitra (SK)mezinárodníšampionůJ. De Cuyper (B)excellent 1, CAC
9.4.2005Wieselburg (A)mezinárodníšampionůP. Studeník (CZ)excellent 1, CACA
19.3.2005Katowice (PL)mezinárodnípracovníV.D.Berg (NL)excellent 1, CWC, Res.CACIB
6.3.2005GrazklubovápracovníM. Kavčič (SLO)excellent 1, CACA, BIS working breed
5.3.2005Graz (A)mezinárodnípracovníB. Kavčič (SLO)excellent 3
22.1.2005Nurnberg (D)mezinárodnípracovníH. Kappetijn (D)excellent 1, Anw.Dt.Ch.VDH
7.11.2004Nitra (SK)klubovápracovníTabo (I)excellent
30.10.2004České Budějovice (CZ)klubovávítězůDr. T.Jakkel (H)excellent 2, Res.CAC
9.10.2004České Budějovice (CZ)mezinárodníšampionůIng. Z. Antonovič (CZ)excellent 1, CAC
3.10.2004Rybnik (PL)národníšampionůS. Ablamowicz (PL) excellent 1, NSwR
26.9.2004Langenlebarn (A)klubovápracovníL. Pichard (CH)excellent 1, CACA
25.9.2004Tulln (A)mezinárodnípracovníS. Platt (GB)excellent 1, CACA
4.9.2004Mladá Boleslav (CZ) mezinárodníšampionůP. Studeník (CZ)excellent 1, CAC, Res.CACIB
12.6.2004Praha (CZ)mezinárodníšampionůP. Lester (GB)excellent 2, Res.CAC
29.5.2004Nitra (SK)mezinárodníšampionůG. Gerhardt (USA)excellent 1, CAC
1.5.2004Brno (CZ)speciálnívítězůIng. Z. Antonovičexcellent 2, Res.CAC
24.4.2004Opole (PL)mezinárodníšampionůH. Muller (CH)excellent 1, CWC, CACIB
20.3.2004Katowice (PL)mezinárodnípracovníMentasti (I)excellent 1, CWC, Res.CACIB
7.3.2004Graz (A)klubovápracovníH. Kappetijn (D)excellent 2, Res.CACA
7.2.2004Brno (CZ)mezinárodnípracovníD. Smržová (CZ)excellent 2, Res.CAC
24.1.2004Trenčín (SK)mezinárodnípracovníM. Novák (SK)excellent 2
22.11.2003Nitra (SK)mezinárodnípracovníZ. Petik (H)excellent 1, CAC, CACIB
20.9.2003Brno (CZ)národnímezitřídaDr. B. Jindřichovský (CZ)excellent 3
6.9.2003Mladá Boleslav (CZ)mezinárodnímezitřídaMVDr. L. Svatoš (CZ)excellent 1, CAC
17.8.2003Bratislava (SK)mezinárodnímladýchE. S. Szeliga (PL)excellent 3
16.8.2003Bratislava (SK)mezinárodnímladýchC. Vantu (RO)excellent 1, CAJC
26.7.2003Mladá Boleslav (CZ)národnímladýchP. Šulcek (CZ)excellent 1, CAJC
28.6.2003BrnomezinárodnímladýchIng. Z. Antonovič (CZ)excellent 1, CAJC, Junior Winner Mid and East Europe Cup
14.6.2003Praha (CZ)mezinárodnímladýchJ. Gillespie (GB)excellent 2
7.6.2003Nitra (SK)mezinárodnímladýchM. Blaha (A)excellent 2
10.5.2003Zubří (CZ)speciálnímladýchF. White (GB)excellent 1, CAJC, Best young bitch of breed
15.3.2003Ostrava (CZ)národnímladýchP. Studeník (CZ)excellent 2

^ Nahoru

Přihlásit pro správu
TOPlist

Web kokrus.cz běží na systému iKennel. (c) Shiny Software 2010
Máte nápady, tipy, návrhy na vylepšení? Napište nám! vyvoj@ikennel.eu